Praksis


Praktika

 

Microdent eriarstipraksis pakub meditsiiniteenuseid individuaalse lähenemise põhimõttel. Igale patsiendile koostatakse isiklik raviplaan kalkulatsioon. Maksta on võimalik sularahas või kaardiga vastavalt koostatud ja kokku lepitud maksegraafikule.

Soovime säilitada oma töö kõrget kvaliteeti ega tee koostööd Haigekassaga.

Soovime juhtida patsientide tähelepanu asjaolule, et hoolimata kaasaegse meditsiini kõrgest tasemest ei ole meditsiinis garantiisid. Võime garanteerida, et kasutame kvaliteetseid materjale ning aastate jooksul kogutud teadmisi ja kogemusi. Oleme veendunud, et valides Microdenti, võite oodata vastupidavat ja positiivset ravitulemust.

Meie teenused

Diagnostika ja tervikliku raviplaani koostamine

Microdent praksise esimesel külastusel tehakse esmane diagnostika (keerulisematel ravijuhtudel vajadusel teostatakse ka laiendatud põhjalik diagnostika). Saadud diagnostiliste andmete põhjal koostatakse patsiendile terviklik raviplaan.

Kompleksne funktsionaalne taastamine/proteesimine

Funktsionaalse diagnostika alusel koostatakse hammaste taastamise kompleksne plaan, mis hõlmab teraapiat, kirurgiat ja proteesimist.

Esteetiline taastamine laminaatide abil

Laminaadid võimaldavad korrigeerida esihammaste suurust, värvi ja kuju. Need on õhukesed keraamilised plaadid, mis paigaldatakse hammaste esiküljele. Keraamilised laminaadid on vastupidavamad, ilusamad ja loomulikumad kui täidised.

Keraamiline taastamine СAD/CAM tehnoloogia abil

CAD/CAM tehnoloogia võimaldab valmistada kroone ja laminaate ühe päeva jooksul kasutades 3D kaamerat ja hamba 3D modelleerimist CEREC eriseadme abil. CAD/CAM abil saab valmistada igasuguseid keraamilisi püsikonstruktsioone: kroonid, täidised, laminaadid, kirurgilised mudelid jne.

Mitteinvasiivne implantatsioon                                                                                                   

Hammaste mitteinvasiivne implantatsioon on alternatiivne hambaimplantaatide paigaldamise metoodika. Meetodi eelisteks on näiteks vajaduse puudumine igemete lõikamiseks ja õmbluste tegemiseks, uute hammaste paigaldamise kiirus, vajaduse puudumine luukoe kasvatamiseks, närimisfunktsiooni kiirem taastumine, väiksem infektsiooni ja luukoe ning seda ümbritsevate pehmete kudede nakatumise risk, implantaatide suur vastupidavus ja pikk kasutusaeg.

Hamba kohene asendamine implantaadiga

Hammaste kiire taastamise võimalus eriolukorras. Eriti oluline on see näiteks trauma järgselt, kui on vajalik kiire implantatsioon esteetilises piirkonnas (naeratuse taastamine).

„Immediate Function” kiire funktsionaalne taastumine, mis võimaldab praktiliselt kohe peale paigaldamist implantaati kasutada (48 tunni jooksul).

Kirurgiline navigatsioon

Kirurgilist navigatsiooni võib nimetada kõige vähem traumeerivaks implantatsiooni liigiks, mis võimaldab teostada operatsiooni ilma lõigete ja õmblusteta. See koosneb mitmest projekteerimise etapist, mis sisaldavad suuõõne digitaalset skaneerimist, virtuaalset kolmemõõtmelist modelleerimist ja 3D printeri kasutamist individuaalse mudeli kujundamiseks.

Minimaalselt invasiivne luuplastika võimaldab ühe kirurgilise sekkumise raames teostada osteoplastika ja implantaadi paigalduse, mis vähendab oluliselt kirurgilist sekkumist ja aitab kaasa kiiremale ja valutumale taastumisele.

Mikrokirurgilised plastilised operatsioonid paljastunud hambajuurte katmiseks

Igeme taandumine (retsessioon) on haigus, mille puhul hambakael paljastub (hamba keskosa, mis eraldab krooni ja juurt). Kaasajal saab selle probleemi lahendada kirurgilisel meetodil, mis tagab patsiendile igeme taandumise ravi ja hammaste säilimise. Igeme retsessiooni ravi toimub sidekoe abil, mida võib võtta kõrval asetsevatest kudedest, näiteks suulaest. Ige muutub selliselt toimides paksemaks, mis võimaldab säilitada hambad kauem tervena.